آزمایشگاه ژنتیک

ساواژنوم: تهران، خیابان وزرا، نبش هتل بیمارستان گاندی

تلفن ساواژنوم: 88662820-021

Savagenome.com

آزمایشگاه و کلینیک ساواژنوم

آیا می‌دانید رمزگشایی اطلاعات ژنتیکی شما در یافتن سریعترین، صحیح‌ترین و مطمئن‌ترین راه تأمین سلامت، زیبایی و شادابی شما نقش کلیدی دارند؟

رموز نهفته در ژن‌های من و شما تعیین می‌کند که خوردن چه نوع غذایی و به کدام یک از روش‌های پخت به حفظ سلامت زیبایی و شادابی ما کمک می‌کند. کدام مکمل ها و کدام داروها در صورت بروز بیماری بیشترین اثر درمانی را بر ما دارند و کدام نوع از فعالیت‌ها مناسب شرایط فیزیکی ما هستند. کدام ترکیبات مورد استفادۀ غذایی‌ـ‌دارویی یا بهداشتی‌ـ‌آرایشی با طبیعت ما سازگاری بیشتری دارند و از کدام باید پرهیز کرد.

با بهره‌گیری از دانش ژنتیک و همگام با آخرین تحولات حوزۀ دارو و سلامت، آزمایشگاه و کلنیک ژنتیک ساواژنوم بر پایه اطلاعات کدهای ژنتیکی شما و بر اساس بانک اطلاعاتی و داده‌های خود در زمینۀ سیتوژنتیک، ژنتیک مولکولی، فارماکوژنومیکس و غربالگری در قالب برنامه‌های ساوا سلامت در بخش‌های ساوا فیتنس، ساوا ولنس، ساوا ناتریشن و ساوا بیوتی برنامه‌های مناسب ورزشی، تغذیه‌ای و آرایشی برای شما تنظیم می کند. در گام بعد، تعیین و تولید محصولات آرایشی‌ـ‌بهداشتی و مکمل‌های غذایی‌ـ‌دارویی اختصاصی و مورد نیاز شما، در دستور کار شرکت داروگستر ساوا شفاژن قرار می‌گیرد.

ساوا شفاژن محصولات خود را به شکل هارد کپسول، کپسوژل، شربت و پودرهای خوراکی سوپر پروتئین و بر پایۀ مواد با ارزش مانند رتینول یا ویتامین آ، فلاونوئید‌ها، گلوتاتیون، اسکوربیک اسید، آلفاتوکوفرول یا ویتامین ای، لیکوپن، کیتین، کیتوزان، مایکوسپرین‌ها، لوتئین و انواع کاروتنوئید‌ها، با بهره‌گیری از ریزذرات مس، روی، منگنز، سلنیوم و … و نیز پروتئین هیدرولیز شده، پپتید‌ها و آمینواسیدهای مهمی چون اِلاستین، کراتین، تورین، گلوتامین، گلایسین، لایزین و پرولین و … که ترکیباتی کاملاً طبیعی و بسیار با ارزش بوده و قابل‌استخراج از انواع جانوران و گیاهان دریایی هستند، تحت لیسانس سه شرکت معروف فرانسوی تولید و عرضه می‌کند.

به این ترتیب با هماهنگی سه ضلع مثلث ذکرشده امکان تولید اختصاصی کرم‌های آرایشی و مکمل‌های غذایی‌ـ‌دارویی بر اساس جدیدترین دانش‌های فنی دنیا در قالب نشان‌های تجاری ساوا و بر اساس اطلاعات ژنتیکی فردی شما فراهم شده است. تولید و ارائۀ ترکیبات و محصولات مختص شما و اعضای نزدیک خانواده، سه عنصر اصلی زندگی یعنی: سلامت، زیبایی و شادابی شما و عزیزانتان را تضمین خواهد کرد.